Czym jest i kiedy warto skorzystać z skupu nieruchomości?

skup-nieruchomości-2020

Czym jest i kiedy warto skorzystać z skupu nieruchomości?

Czym jest i kiedy warto skorzystać z skupu nieruchomości?

skup-nieruchomości-2020

Jeżeli chcemy szybko sprzedać nieruchomość odpowiedni do tego będzie skup nieruchomości Warszawa 2020, jak i również skup nieruchomości Kraków 2020. Wystarczy wypełnić formularz w internecie, a na miejsce przyjedzie rzeczoznawca, który zaproponuje cenę. W momencie kiedy właściciel domu lub innej nieruchomości się na nią zgadza zawierana jest umowa i pieniądze błyskawicznie trafiają na konto sprzedającego. Na tym właśnie polega funkcjonalność skupów nieruchomości.

W JAKI SPOSÓB SZYBKO SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ?

Niekiedy bywa tak, że z różnych przyczyn jesteśmy zmuszeni do tego, by szybko sprzedać nieruchomość. Jednak nie jest to proste, aby znaleźć kupca od ręki, zwłaszcza, że niekiedy nieruchomość posiada obciążoną hipotekę lub też wymaga remontu. Dlatego w takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem może okazać się skup nieruchomości  Kraków 2020 za gotówkę. Jest to idealna forma, która już niejedną osobę wyciągnęła z opresji finansowych. Cała procedura, jaką ma do zaoferowania taki skup domów, trwa niemal błyskawicznie. W ustalonym czasie przyjeżdża ekspert, który dokonuje oględzin nieruchomości, a w ciągu kilku godzin/dni przedstawia klientowi swoją ofertę. Kiedy stwierdzimy, że wszystko jest w porządku pozostaje nam tylko podpisać odpowiednią umowę, a klient otrzymuje gotówkę prosto na wskazane przez siebie konto bankowe. Co ciekawe, w ten sposób można sprzedać także nieruchomość z obciążoną hipoteką, zadłużone (np. z racji nieopłaconych rachunków, czynszów) oraz wymagającą remontu. 

CZY TO SIĘ OPŁACA?

Niestety ceny skupu nieruchomości są zawsze niższe od optymalnej wartości mieszkania na rynku. Najczęściej jest to 80-90% kwoty właściwej. Plusem jest jednak to, że gotówkę mamy od ręki i nie trzeba się martwić o klienta. Większą popularnością cieszą się mieszkania nowe, dlatego nie zawsze można liczyć na lukratywne transakcje, bo… można się przeliczyć.

Firmy kupujące mieszkania zajmują się w wielu przypadkach także nabywaniem lokali użytkowych, działek inwestycyjnych, budowlanych, rolnych, garażów i domów. Warto poczytać o ich działalności więcej, aby w razie potrzeby wiedzieć, gdzie się udać i czego można oczekiwać. Jeśli znajdziemy w Internecie miasto, w którym działa konkretna firma, wtedy warto zerknąć na jej stronę, aby się dowiedzieć, czy i w naszej miejscowości prowadzą taką działalność. Zazwyczaj duże firmy działają na szeroką skalę. Odpowiednim przykładem jest skup nieruchomości Warszawa 2020 oraz skup nieruchomości Kraków 2020, aby zobaczyć, że nie koncentrują się tylko na jednej miejscowości. 

No Comments

Post A Comment